Loading

Jūrmalas Gatve 24,Rīga,LV-1083

+371 27183827

info@auto7.lv

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 – 18:00
Piesakies servisam +371 27183827
Jūrmalas Gatve 24,Rīga,LV-1083

AUTOMAŠĪNAS DATORDIAGNOSTIKA

Ne visus auto bojājumus iespējams noteikt vizuāli

Atrast problēmu automašīnā viemēr ir bijis grūti. Piemēram, divdesmit gadus atpakaļ populāra bija inžektormotoru diagnostika klausoties to darbībā, apskatot, kā rī izjaucot sarežģītos mezglus un agregātus. Diemžēl, ne vienmēr tas deva vēlamos rezultātus.

Protams, tika veikti dažādu darbu parametru aprēķini, kas bija ļoti darbietilpīgs process un aizņēma ļoti daudz laika.

Mūsdienās palīgā speciālistiem ir nākusi auto datordiagnostika, kas sniedz vispatiesākās ziņas par iekšējo- slēpto automašīnas agregātu problēmām.

Automašīnas katru gadu paliek aizvien sarežģītākas- gan dizaina ziņā gan arī iekšējo agregātu un detaļu ziņā- vienalga vai tā būtu piekare, elektronika vai ātrumkārba. Sakarā ar šo, atrast problēmu mūsdienu automašīnā kļūst aizvien sarežģītāk, dažkārt pat sarežģītāk, kā novērst šo kļūmi, iepēja kļūdīties diagnosticējot problēmu ir ļoti augsta.

Tādēļ datordiagnostiku būtu jāveic ne retāk kā reizi pus gadā. Tas ļauj jau pirms problēmas rašanās brīža uzzināt par tās iespējamību un laikus nomainīt bojāto detaļu, kas izslēgs globālākas problēmas un ieekonomēs Jūsu naudu.

Tādēļ rekomendējam neslinkot un dažas reizes gadā skanēt savu auto, lai laikus noteiktu kļūdas tās darbībā. Tas nav nemaz dārgi, toties Jūs busiet mierīgi, ka auto ir pilnīgā kārtībā un Jūs nekad nepievils.

Mūsu serviss, lai atklātu kļūdu un problēmu izmanto diagnostikas aparātu, kas darbojas uz datora bāzes, tas dod iespēju pilnībā testēt visas elektrosistēmas un jebkuras sarežģītības automašīnas mezglus.

Mūsu profesionālā skanera diagnostikas iespējas maksimāli atbilst mūsdienu prasībām un ar atjaunošanas palīdzību pie dīleriem programma tiek pastāvīgi atjaunota.

Vadošās funkcijas ko izpilda Datordiagnostika:

– Kļūdu meklēšana un to pilnā atšifrēšana
– Aktuālo kļudu dzēšana no vadības bloka

Sistēmas, kuras spēj nolasīt mūsu Diagnostikas ierīce:

– Automatiskā pārnesumkārba
– Ritošās daļa
– ABS sistēma
– Kruīzkontrole
– Atgāzes sistēma
– Komforta sistēmas vadības bloki
– SRS
– Galvenais vadības bloks
– Un citas sistēmas (atkarībā no automašīnas Markas)